Nasze Piwo


Podstawowe

Jasny Lager

Nasz szczeciński Jasny Lager to piwo dolnej fermentacji o bursztynowym kolorze, warzone ze słodów jęczmiennych o posmaku chlebowo-słodowym i niskiej goryczce (delikatnie chmielony). Ekstrakt to 12,5%, zawartość alkoholu  5%.


Pils

Złocisty szczeciński  Pils to piwo dolnej fermentacji, ze słodów jęczmiennych, posiadające wyczuwalny akcent chmielowy, orzeźwiające, dla osób lubiących więcej goryczki. Ekstrakt to 12,5%, zawartość alkoholu 5%.


Pszeniczne

Piwo Pszeniczne, klasyczny bawarski hafeweizen to piwo górnej fermentacji, 2/3 zasypu to słód pszeniczny, reszta słody jęczmienne. W zapachu mocno odczuwalny dojrzały banan miesza się z nieco słabszą wanilią i lekką kwaskowatością. Goździki odczuwalne dość wyraźnie, ale  raczej podczas picia.Piwo naturalnie mętne, żywe. Ekstrakt to 12%, zawartość alkoholu  5%.


Ciemny Lager

Ciemny, szczeciński Lager to piwo dolnej fermentacji, mieszanka 7 różnych słodów jęczmiennych, w tym subtelna dawka słodu wędzonego o zapachu drożdżowo-słodowym, lekko palono-czekoladowym. Ekstrakt to 13,5%, zawartość alkoholu  5,2%.  Sezonowe

Informacje o piwach sezonowych i dostępności na naszym Facebooku


 

Zobacz więcej!